«Нашою пристрастю – є вишивка. Вона додає виробу унікальності та створює неповторні візерунки на полотні. Нитки – це наші фарби, а пензлі- це наші вишивальні машини. Ми створюємо не просто одяг, а справжній шедевр.»

Засновники українського бренду 2KOLYORY  – молода пара Ігор та Оксана Коваленко,  вміють експериментувати та поєднувати  історично важливі аспекти з сучасними тенденціями моди.

Бренд був створений з думкою про найкращі традиції українського народу та збереження їх для себе та майбутнього покоління.

На початку свого шляху, 2KOLYORY спеціалізувалися лише на традиційних вишиванках  адже сьогодні вишиванки займають все більше місце в нашому побуті. Вишиванки є елементом святковості, важливої події, проявом патріотизму і просто ознакою гарного смаку.  Але засновники пішли далі та вирішили  створити ще одну лінію одягу в більш стриманому та  романтичному  стилі з урахуванням  модних тенденцій та зробили акцент на вишивці, що відповідає філософії бренда.

Першочергове значення надається  потребам  клієнтів , основна мета  – це практичність та комфорт . Використання якісних тканин, відмінний крій, автентичні орнаменти – це головний принцип виготовлення одягу 2КОLYORY.