ІНШІ КАТЕГОРІЇ
Перевірте наші інші категорії продуктів
ЖІНОЧИЙ ОДЯГ
ЧОЛОВIЧИЙ ОДЯГ

Вишиванки для пари

Сімейна вишиванка

Вишиванка – одяг яка підійде на будь-яке свято. Парні вишиванки символ  любові і гармонії у відносинах. У нашому інтернет-магазині дівчата підберуть для себе сукні, які красиво підкреслюють особливості фігури. Чоловікам можна придбати гарну сорочку вільного крою. Колір в парних вишиванках буває як однаковим, так і контрастним. Всі вишиті візерунки красиві і яскраві. Ви будете з гордістю носити таку дизайнерську та унікальну, річ.

Парні ошатні вишиванки

Чудовий спосіб виділитися з сірої маси людей і підкреслити свій стиль – це сімейні вишиванки. Часто в Україні грають весілля в українському стилі, на яких наречений з нареченою одягнені в парні красиві вишиванки. У сімейних вишиванках добре виглядають пари, які вінчаються або відзначають річницю весілля. Також чудово будуть виглядати мами з доньками в однакових вишитих сукнях, чи тата з синами – у вишитих українськими орнаментами сорочках. Елементи парної вишивки на комплекті схожі один з одним, але це не може завадити одягу бути унікальним.

Парна вишиванка для закоханих

Вишиванка для закоханих

Українські парні вишиванки на сьогоднішній день – це модній і актуальний одяг не тільки в Україні, але і по всьому світу. Наявність сімейної вишиванки в родині це потужний оберіг для ваших міцних відносин. Якщо ви хочете красиво і гармонійно виглядати на сімейному святі або збираєтеся влаштувати фотосесію – обов′язково прибайте парні вишиванки, це наряд саме те, що вам потрібно! Парні вишиванки можуть подарувати батьки молодятам на заручення, вінчання чи на річницю. Безсумнівно раді такому подарунку будуть і ваші друзі, особливо якщо вони проживають далеко від кордонів України і нудьгують за батьківщиною.

Сімейні вишиванки для Вас!

У нашому інтернет-магазині великий вибір вишиванок для пар. Купуйте яскраві жіночі сукні і стильні чоловічі сорочки в одному стилі. Така традиційна одяг ніколи не вийде з моди і буде радувати вас кожен раз, коли ви їх одягаєте.