Які бувають види і фасони вишиванок

Які бувають види і фасони вишиванок

Вишиванка – найкрасивіший символ України. Наш традиційний одяг із задоволенням купують як жителі країни, так і іноземці. Туристи, які приїжджають в столицю та інші українські міста, часто купують для себе як сувенір вишиванку. І не дивно, адже краса і різноманітність сорочок просто вражає. Ми розповімо вам докладніше, які бувають фасони вишиванок.

Тканини, з яких ми шиємо вишиванки

Для пошиття традиційних вишиванок ми використовуємо тільки натуральні тканини, це може бути бавовна, льон, шовк, або конопляне полотно. Зустрічаються сорочки з конопель, бавовняних тканин, шовкових тканин в поєднанні натуральних і синтетичних матеріалів. Однак сьогодні різноманіття тканин дозволяє вибрати вишиванку саме з того матеріалу, який Вам подобається.

Види вишиванок

Традиційна – сорочка вишита на сірому або білому льоні червоно-чорними або синіми нитками, вишиті хрестиком і зазвичай покриті мережками.Традиційна сорочка чудово поєднується з літніми лляним брюками або спідницею.

Патріотична – вишиванка з червоно-чорною вишивкою на білому або сірому льоні, така вишиванка є класикою української культури. У ній можна себе відчути справжнім патріотом України.

Елегантна – вишиванки з чорного льону з яскравою вишивкою. Зазвичай вона традиційного червоного кольору, також використовуються нитки золотого або срібного відтінку. Така вишиванка підійде до будь-якого свята.

Сучасна – вишивка з синьою вишивкою, модного крою. Таку вишиванку можна комбінувати з джинсами, легінсами, а також носити з яскравими спідницями, шортами і т.д. Це вишиванка на кожен день.

Літній варіант – сорочка з коротким рукавом, вишита світлими нитками. Також це можуть бути і вишиванки з довгим рукавом, але вони повинні бути з натурального льону, щоб впоратися зі спекою.

Нейтральна – сорочка нейтрального відтінку, вона однаково підходить під будь-який одяг. Біла тканина з білою вишивкою або червона з червоними нитками і т.д.

Елітна – вишиванка з складними візерунками, колір у такий вишиванки насичений і різноманітний. Шиють її з якісного домотканого полотна.

Носіть з задоволенням наші вишиванки, вони красиво виглядають на будь-якій фігурі, підкреслюйте свою зовнішність яскравими і унікальними виробами. Наші вишиванки виготовлені з високоякісних тканин, вони легко стираються, а нитки не втрачають свого первісного вигляду навіть при щоденному пранні.


  21/09/2017
  (2523 переглядів)