Вишиванка для хлопчика

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Вишиванка для хлопчика

Вишиванка в останні роки стала популярним одягом у всьому світі. Сьогодні її надягають не тільки на свята, але в повсякденному житті. Але вибираючи такий ошатний, традиційний одяг, не всі батьки розуміють, яку ж модель краще купити своїй дитині. Ми спробуємо розібратися чим вишиванка для хлопчика відрізняється від інших!

Особливості вишиванок для хлопчиків

Специфічні візерунки

Раніше по вишитим узорам на вишиванці можна було зрозуміти характер власника, тому як в традиціях України одяг підкреслює характер людини. Тому на вишиванках були вишиті геометричні та рослинні орнаменти, де кожен щось означав. Кожен регіон відрізнявся своєю технікою вишивання і особливими візерунками. Чоловічі і жіночі малюнки можна було чітко розрізнити. При цьому вишиванки для хлопчика і чоловіка  теж відрізнялися. Зазвичай чоловічу вишиванку, прикрашають орнаментом, який вишитий по техніці "хрестиком". Він не повинен бути занадто великим та різнобарвним.

Типи тканин

Вишиванки в давнину шили з натурального полотна. Сьогодні вибір сорочок набагато більше. Можна купити вишиванку з натуральної бавовни, льону, шовку або з різними штучними тканинами. Не варто недооцінювати синтетичну тканину, вона зручна, не мнеться і має доступну ціну. Однак для дитини алергіка, краще вибирати натуральну тканину. Яка не викличе роздратування на шкірі. Натуральні тканини коштують трохи дорожче, ніж синтетика, і вимагають дбайливого догляду. Але саме таку вишиванку краще купити малюкові. Тканина пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати, відмінно вбирає вологу, і володіє протигрибковими властивостями.

Фасон вишиванки

Всі чоловічі вишиванки відрізняються за типом крою. Вони бувають таких видів:

  • вишиванка в якій відсутні плечові шви;

  • вишиванка з простою застібкою;

  • вишиванка із застібкою, прикритою манишкою.

Вишиванки можуть бути з манжеткою і без неї. А комір може бути відсутнім, бути відкладним або стійкою. Тут вибір залежить тільки від ваших уподобань.

Позначення візерунків на українських вишиванках для хлопчиків

Український орнамент славиться своєю унікальністю і красою. Деяким узорам більше тисячі років, а деякі придумали недавно. Візерунки служать оберегом від злих духів, а також наші предки вірили що певні малюнки, притягують позитивні якості в життя свого володаря. Так, наприклад, птиці на українській вишивці символізують душу людини. Якщо навколо птахів є ромби, то це означає оберіг людської душі від злих сил, нещасть і чорної магії. Птахи - символізують багатство і філософську натуру українців.

Квіти і листя означають народження і нескінченність життя, ягоди винограду уособлюють радість від створення сім'ї, і її захист. Також популярні на дитячих вишиванках суцвіття калини, яке символізує народження Всесвіту а також безсмертя роду. Наносячи такі візерунки своїй малечі на сорочки, матері вірять, що їх син збереже і примножить силу своїх предків.

Коли діти хворіють, на одяг наносять візерунки з чорнобривцями, які відносяться до цілющої символіки. Наші предки вірили, що цей символ здатний вилікувати душу і тіло. Це може бути і смішно, але хто знає, можливо, і справді в цьому щось є? ...

Купити дитячий вишиванку для хлопчика

Вишиванка і зараз не втратила свого магічного значення. І куплена з любов'ю річ принесе радість! Купуйте вишиванку в нашому інтернет-магазині, ми ретельно створюємо найкращі товари для ваших дітей!


Фільтер
Виробник
Колір тканини