Колекція одягу «Spravzhnya» для молодої команди – це знакова важлива подія. У новому сезоні дизайнери 2KOLYORY дещо відійшли від канонів класичної вишиванки: нова колекція виконана в стриманому елегантному стилі, залишивши важливий для бренду елемент – вишивку.
Важко здивувати сучасних панянок різноманітністю дизайну вишиванки, але прикрасити ніжну сукню витонченною вишивкою – хороший привід включити його в щоденний гардероб.
Колекція була розроблена з урахуванням сучасних тенденцій моди, натхненням для дизайнерів на її створення став ретро стиль, епоха наших бабусь, мам.
Цікаві конструктивні рішення в дизайні одягу: використання якісних тканин, традиційних українських орнаментів у вишитих елементах, рюші і волани у нових моделях. Ви побачите модні цього року сукні довжини міді, що вигідно підкреслюють фігуру, спідницю на запах, замшевий і джинсовий тренчі та ін. Родзинкою нової колекції є вишукана вишита сукня, яка створить неповторний образ своїй власниці.
Справжня… така як є! Вона – українська пані чи панянка – інтелігентна, витончена, неповторна. Саме такою бренд 2KOLYORY бачить нашу сучасницю.