Вишиванка чоловіча

Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

Українська чоловіча вишиванка знову популярна і стає модним одягом у всіх українських містах. Сьогодні багато чоловіків купують вишиванки для того, щоб причепуритися для особливих свят, буднів, ділових зустрічей, щоб піти до церкви. На хрестини або на таїнство вінчання. І це природно, що чоловіки вибирають вишиванки! Адже вишиванка - це не просто сорочка, а "витвір мистецтва". Надзвичайної краси українські візерунки надають чоловічий сорочці неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд. У вас є прекрасна можливість купити у нас чоловічу вишиванку за вигідною ціною. Шляхетна, натуральна тканина та з турботою вишитий візерунок, порадують своєю якістю і насиченим яскравим кольором.

Вишиванка чоловіча сьогодні

Що для українців національна одяг? Звичайно вишиванка! І це не тільки естетично красива річ, вона має більш глибокий символічний зміст. Для наших предків протягом багатьох століть вишиванки були оберегом. Старі, забуті традиції знайшли шанс на друге життя. Зараз на вулицях все частіше можна побачити людей одягнених у вишиванки.

Вишиванка чоловіча, як і раніше, виготовляється тільки з натуральних тканин, це добірна бавовна або льон. А візерунок на сучасній чоловічій сорочці-вишиванці носить лише естетичних характер, хоча для наших предків він мав сакральний сенс. Адже в минулому, по візерунку на сорочці наші прадіди могли визначити, з якого регіону прийшов та чи інша людина. Орнамент на чоловічий вишиванці вважається особливим. Він, як вважали наші предки, захищає не тільки тіло чоловіка-воїна, а й його душу.

Тканина, крій, візерунки і колірна гамма чоловічих вишиванок

Зазвичай сорочки шиють з натуральних тканин, але бувають і синтетичні, так як вони не мнуться і не вимагають особливого догляду. Золота середина - це чоловіча вишиванка, як з натуральних, так і з синтетичних тканин.

Поділ чоловічих сорочок за типом крою

Чоловічі сорочки за кроєм бувають:

  • без плечових швів;
  • із застібкою;
  • із застібкою, прикритої манишкою;
  • з вставками і манжетами;
  • рукава без вставок і без манжета.

Коміри також відрізняються за кроєм:

  • без коміра;
  • з коміром стійкою;
  • з відкладним коміром.

Всі моделі по своєму красиві і унікальні, вибирайте саме те, що вам до душі.

Якщо ви заплуталися, не лякайтеся! Знати всі ці тонкощі при виборі вишиванки не обов'язково. Основний критерій вибору - це подобається Вам дана вишивка чи ні. Чи зручно Ви себе в ній будете відчувати, а тип крою відходить на другий план.

Колірна гамма і орнамент сорочок

Що стосується колірної гамми і орнаменту, то тут потрібно керуватися власними уподобаннями. Вам лише слід купити сорочку вишиванку, яка більше підходить вам за кольорьом і стилем. Вишиванка підкреслить ваш характер і цінності.

Як купити чоловічу вишиту сорочку?

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати вишиту сорочку високої якості, з яскравою, оригінальною вишивкою по приємно низькою ціною.

Купуйте чоловічі вишиванки у нас, адже це одяг незвичайно красивий, сорочка покаже що у вас відмінний смак, Ви любите свою країну і поважаєте її традиції.


Фільтер
Виробник
Колір
Колір тканини