Вишиванки - традиційний український одяг

Вишиванки - традиційний український одяг

«Traditional Ukrainian Clothing» - даний пошуковий запит часто приводить іноземних громадян в наш магазин. Якщо вам подобаються українські традиції, і ви бажаєте бути в тренді, то наш інтернет-магазин «2KOLYORY» пропонує широкий вибір українського народного одягу. У нас запропоновані різноманітні стильні моделі для чоловіків, жінок і дітей. Крім того, доступний вибір сімейного українського національного одягу.

Всі вироби виготовлені з якісних і надійних матеріалів. Вашому вибору доступні різноманітні фасони з оригінальними кольорами та візерунками, які здатні задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів. В електронному каталозі представлені вироби з категорії «Ukrainian Clothing», виконані за допомогою машинної вишивки.

У чому полягає різниця між старим і новим українським народним одягом?

Регулярно зростаючий інтерес до напрямку Traditional Ukrainian Clothing з боку світової громадськості пов'язаний з унікальністю дизайну, українськими традиціями та історією. З огляду на даний тренд, його необхідно не тільки підтримувати, але і розвивати самим українцям. Тому пропонуємо купити український національний одяг за доступною ціною, оформивши замовлення на нашому ресурсі.

При цьому необхідно розуміти різницю між сучасними моделями та старовинним одягом наших предків. У стародавні роки всі жінки носили прямі і довгі сорочки з великим вирізом на грудях. Подібний крій був обраний неспроста: годувати немовля грудьми можна було просто розпустивши тесемку. Сорочки виконували функції натільної білизни, а зверху них надягали жилетки, плахти і пов'язували широкий пояс.

Сучасні зразки з вишивкою стали набагато коротше і практичніше. Оптимальною довжиною вважаються моделі до середини стегна. Перетерпів зміни і силует - за рахунок сучасних викрійок вдається вигідним чином виділити всі достоїнства фігури і приховати недоліки. В якості матеріалу для пошиття застосовуються різноманітні натуральні тканини. Отримані зразки виглядають святково і неординарно, дозволяючи виділитися в натовпі.

Де купити український національний одяг?

Український народний одяг давним-давно перестав бути тим елементом гардеробу, який раніше одягався тільки пару раз на рік. На сьогоднішній день вишиванки є актуальним світовим трендом, тому володіти декількома подібними речами в своєму гардеробі - це норма, а не виняток.

Якщо ви хочете купити традиційний український одяг, запрошуємо вас стати клієнтом інтернет-магазину «2KOLYORY». У нас підібрані найбільш свіжі і модні моделі за вигідними цінами. Кожна окрема взята річ являє собою гармонійний баланс між відмінною посадкою по фігурі, сучасним кроєм і якісними матеріалами з натуральних тканин. Оперативна доставка замовлених товарів можлива по всій території України.

  29/06/2019
  (2436 переглядів)