Популярні вишиванки в Дніпрі

Популярні вишиванки в Дніпрі

Історики сходяться в думках, що перші вишиванки з'явилися ще в 6-му столітті нашої ери. На сьогоднішній день вони стали невід'ємним компонентом одягу для більшості українців. У Дніпрі, як і в інших українських містах, національна символіка в одязі - це актуальний тренд, який в найближчі роки буде нарощувати свою популярність. На щастя, купити вишиванку в Дніпрі не складно - інтернет-магазин «2KOLYORY» пропонує відмінний вибір моделей за хорошими цінами. Завдяки чому і ви зможете стати володарем унікального і стильного образу!

Що означає колір вишиванки?

Перед тим як купити вишиванку в Дніпрі, необхідно розібратися в її відмінностях. Окремої уваги потребують кольори ниток і їх поєднання один з одним. Кожен окремо взятий колір володіє власним позначенням, створюючи неповторну енергетику:

  • чорний - знак достатку;
  • білий - символ чистоти і любові;
  • червоний - означає пристрасть і любов, підвищує життєву енергетику;
  • зелений - відповідає за природність і здоров'я;
  • рожевий і блакитний - символізують спокійне і розмірене життя;
  • золотий і жовтий - знак багатства і мудрості;
  • синій - символ жіночого начала і води.

Сучасний вибір вишиванок в Дніпрі включає наявність як одноколірних або двоколірних, так і багатобарвних моделей. Згідно традиціям, що склалися, жителі Дніпропетровської області в основному носили двоколірні наряди, одноколірні вибирали на Полтавщині і Чернігівщині, а багатоколірні візерунки користувалися попитом на Західній Україні.

Де купити вишиванку в Дніпрі?

Для того щоб швидко і вдало купити вишиванку в Дніпрі тепер не обов'язково шукати спеціалізовані магазини по місту або виїжджати в глибинку, де місцеві майстрині виконають ваше замовлення.

Інтернет-магазин «2KOLYORY» є спеціалізованим ресурсом, де представлений великий вибір готових виробів. Тут ви зустрінете різноманітні атрибути дитячого, жіночого і чоловічого гардероба з вишивкою: сорочки, блузи, сукні, спідниці, верхній одяг і т.д.

Перед тим як купити вишиванку в Дніпрі для себе або в подарунок, необхідно пам'ятати, що це не тільки оригінальна річ, але і унікальний оберіг, який містить в собі духовні устремління і багатовікову мудрість нашого народу. Кожен зображений символ або візерунок несе сакральний сенс і захищає свого власника.

     

Вишиванка чоловіча «Ромби Косач»     Жіноча вишиванка «Подолянка»    Блуза вишита "Серпанок біла"

  23/05/2019
  (1897 переглядів)