Вишитий одяг з України в Кувейті

Вишитий одяг з України в Кувейті

Кувейт і Україна - здавалося, б, що спільного між цими двома, абсолютно різними країнами? А виявляється, дещо є. І це - любов до національного одягу, до українських вишиванок. У це, можливо, важко повірити, але в Кувейті вишитий одяг користується великим попитом. Причому, українськими вишиванками цікавляться не тільки українці, які проживають в Кувейті, тепло такий одяг сприймають і корінні жителі країни.

Однак знайти українську вишиванку в Кувейті не просто. Але це лише тому, що раніше такий одяг не пропонували вам ми. Тепер же ви можете вибрати вподобану вами річ з національної колекції компанії 2KOLYORY і замовити її з доставкою в Кувейт. Впевнені, що таке придбання стане цінним не лише для вас, але і буде ідеальним варіантом на подарунок!

Асортимент українського вишитого одягу в Кувейті

З огляду на те, що Кувейт - мусульманська країна, великим попитом тут користуються сукні з українською вишивкою. Вони мають довжину в підлогу, ідеально прикриваючи всі частини жіночого тіла. На самому платті нанесені орнаменти - традиційна українська вишивка, яка і є "вишенькою на торті". Такі наряди користуються популярністю, як серед українок, які проживають в Кувейті, так і серед місцевих дівчат, що віддають перевагу закритому одягу, в зв'язку зі своїми релігійними переконаннями.

Для жінок, які не є мусульманками, відмінно підійдуть блузи, спідниці і пояси з українською вишивкою. Таке вбрання чудово підійде і для тих дівчат, які вважають за краще діловий стиль одягу, або для прогулянкових нарядів, чи для особливих випадків, яким, наприклад, є День вишиванки. Це свято відзначається далеко за межами України, в багатьох країнах, в тому числі, і в Кувейті.

Для чоловіків, традиційно, ми готові запропонувати сорочки з українською вишивкою. орнамент і сам колір тканини можуть варіюватися, тому ви без проблем зможете підібрати оптимальний для вас варіант.

Купити українську вишиванку в Кувейті

Українська вишиванка з традиційним орнаментом - це не просто красива і модна одежа - це частинка української культури. Замовляйте оригінальні вишиванки в нашій компанії і отримуйте стильні речі, які мають неймовірну якість і красу! Асортимент вироблених нами вишиванок ви можете подивитися в каталозі товарів на нашому сайті. Впевнені, ви зможете підібрати щось особливе для себе!

Ми доставляємо вишитий одяг в будь-яку точку світу, тепер і до вас!

Вишитий одяг пересилається до вас в Кувейті

Як це працює?

Вибираєте товар

Оформлюєте замовлення

Вибираєте спосіб оплати

Ваша посилка пересилається до Вас в Кувейті

У нас дуже привабливі тарифи пересилання!

  • Укр. почта. Доставка даним методом - є безкоштовною для відправок за межі України (оплата в USD). Час доставки варіюється від 12 до 15 днів.
  • UPS. Експрес доставка в будь-яку країну світу. Час доставки 3-4 дні. Вартість 40 USD.Перейти до покупок!

  31/07/2019
  (381 переглядів)