Вишиванки і одяг з вишивкою в Австралії

Вишиванки і одяг з вишивкою в Австралії

Ми доставляємо вишитий одяг в будь-яку точку світу, тепер і до вас!

Вишитий одяг пересилається до вас в Австралію

Як це працює?

Вибираєте товар

Оформлюєте замовлення

Вибираєте спосіб оплати

Ваша посилка пересилається до Вас в Австралію

У нас дуже привабливі тарифи пересилання!

  • Укр. почта. Доставка даним методом - є безкоштовною для відправок за межі України (оплата в USD). Час доставки варіюється від 12 до 15 днів.
  • UPS. Експрес доставка в будь-яку країну світу. Час доставки 3-4 дні. Вартість 40 USD.


На сьогоднішній день речі з національною символікою і колоритом користуються заслуженою популярністю у всьому світі, в тому числі і в Австралії. Кожен народ і культура унікальні, відрізняючись своїм неповторним традиційним одягом. При цьому тільки українські вишиванки в Австралії здатні нести в собі не тільки патріотичний і сакральний сенс, але і бути модним дизайнерським рішенням для широкого кола сучасних людей.

Більшість відомих світових дизайнерів на регулярній основі включають в свої авторські колекції одяг, виконаний в традиційних етнічних фасонах з різноманітними вишивками і орнаментами. Незважаючи на вражаючий вибір нарядів, вся громадськість виділяє культуру вишитого українського одягу. Багато років тому вишиванки вироблялись з льону, конопель або бавовни і декорувалися за допомогою самобутніх національних візерунків і орнаментів, які розташовувалися на рукавах і комірі. Звернувшись до представленого каталогу 2KOLYORY, ви зможете швидко підібрати широкий вибір виробів для себе, своїх рідних і близьких.

Представлений асортимент вишиванок в Австралії

Інтернет-магазин 2KOLYORY пропонує різноманітний вибір моделей, який орієнтований на чоловіків, жінок і дітей. Додатковим чином представлені сімейні наряди. Представники сильної половини людства зможуть знайти оригінальні сорочки і вишиті сорочки. Спеціально для дівчат та жінок доступний широкий вибір вишуканих суконь, сорочок, спідниць та блузок. Крім того, у нас можна замовити додаткові аксесуари:

  • скатертини;
  • пояса;
  • набори для хрещення;
  • вінки;
  • намиста;
  • сережки;
  • ляльки-мотанки.

Перед брендом 2KOLYORY стоїть мета збереження і передачі багаторічних традицій українського народу. Представлений ​​одяг і тематичні аксесуари успішним чином поєднують в собі історичні національні устої і модні тенденції сучасності. Наші майстри створюють гарні і зручні в експлуатації вишиванки в Австралії, як для урочистих заходів, так і для повсякденного життя.

Бренд 2KOLYORY - завжди стильно і модно!

Історія нашої компанії почалася в 2015 році, коли сімейна пара Оксана та Ігор Коваленко вирішили створити власну торгову марку, подарувавши їй особливу назву. Бренд 2KOLYORY є гармонійним поєднанням двох стихій - минулого і майбутнього, що відображено у всій представленої продукції.

Серед головного завдання нашої компанії стоїть мета збереження і передачі національних традицій нашим дітям. Вдале поєднання актуальних світових тенденцій і традицій українського народу дозволяє створювати унікальні моделі з вишивкою, які користуються заслуженою популярністю. Наша дружна команда регулярно докладає максимальних зусиль для того, щоб кожен клієнт став хоча б трішки щасливішим і залишився задоволений своїм придбанням!


Перейти до покупок!

  18/07/2019
  (895 переглядів)