• Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”
    Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”

Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”

  • 1 000 грн.

  • Артикул: 7002
  • Наявність: В наявності

    Оригінальна біла блуза «Справжня» з білою вишивкою є сміливою фантазією наших дизайнерів на тему поєднання українських традицій з сучасними тенденціями. Блуза виконана у діловому стилі, про що говорить строгий прямий крій, бездоганний рядок маленьких ґудзиків і, звісно, класичний комір. Справжньою родзинкою моделі є кокетка, на якій, власне, і розташована біла вишивка.

    Біла вишивка, зображена на білому полотні, завжди вважалася майже ювелірною роботою. До такої бралися лише видатні майстрині, що досконально володіють різноманітними техніками вишивання. Такі серйозні вимоги до білої вишивки висуваються тому, що вона не допускає жодної, навіть найменшої помарки, адже виправити її майже неможливо. Отже, біла вишивка – то показник найвищої майстерності.

    Який же зміст вона в собі несе? Найчастіше в давнину білим по білому вишивали задля важливих приводів. Повністю у біле вдягали дитину, що відправляється на Хрещення. Обирали біле вбрання з білою вишивкою і хрещені батьки. Звісно, повністю у біле одягалися наречені у день свого весілля. Для молодої готували плаття, для молодого – вишиту білим сорочку. Взагалі традиція одягати у церкву одяг світлих відтінків і білого зокрема зберігається і до сьогодні.
Сам по собі білий колір у вишивці символізує чистоту, цноту і кохання, початок нового кращого життя і відсутність злих намірів по відношенню до оточуючих.
Додаткова інформація
Колір тканини Білий
Розмір XS, S, M, L, XL ,XXL
Тип тканини Віскоза

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший

Останнє у блозі

Вишиванки в Індії

Вишиванки в Індії

Бажання прикрасити свій одяг, показавши при цьому національну неповторність та вишуканий смак – основні риси, які відрізняють вишиванки Індії від інши

Вишиванка на Балканах

Вишиванка на Балканах

Гарні, яскраві, неповторні вишиті візерунки з давніх давен створюють та використовують у країнах Балканського півострова. Звичайно, кожна країна має с

Вишиванки Півдня Європи

Вишиванки Півдня Європи

Мистецтво вишивання є багатонаціональним, але кожна країна має свій неповторний колорит, який вона передає з покоління у покоління. Гарні вишиті візе