• Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”
    Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня” Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”

Блуза вишита біла по білому, кокетка “Справжня”

  • 1 000 грн.

  • Артикул: 7002
  • Наявність: В наявності

    Оригінальна біла блуза «Справжня» з білою вишивкою є сміливою фантазією наших дизайнерів на тему поєднання українських традицій з сучасними тенденціями. Блуза виконана у діловому стилі, про що говорить строгий прямий крій, бездоганний рядок маленьких ґудзиків і, звісно, класичний комір. Справжньою родзинкою моделі є кокетка, на якій, власне, і розташована біла вишивка.

    Біла вишивка, зображена на білому полотні, завжди вважалася майже ювелірною роботою. До такої бралися лише видатні майстрині, що досконально володіють різноманітними техніками вишивання. Такі серйозні вимоги до білої вишивки висуваються тому, що вона не допускає жодної, навіть найменшої помарки, адже виправити її майже неможливо. Отже, біла вишивка – то показник найвищої майстерності.

    Який же зміст вона в собі несе? Найчастіше в давнину білим по білому вишивали задля важливих приводів. Повністю у біле вдягали дитину, що відправляється на Хрещення. Обирали біле вбрання з білою вишивкою і хрещені батьки. Звісно, повністю у біле одягалися наречені у день свого весілля. Для молодої готували плаття, для молодого – вишиту білим сорочку. Взагалі традиція одягати у церкву одяг світлих відтінків і білого зокрема зберігається і до сьогодні.
Сам по собі білий колір у вишивці символізує чистоту, цноту і кохання, початок нового кращого життя і відсутність злих намірів по відношенню до оточуючих.
Додаткова інформація
Колір тканини Білий
Розмір XS, S, M, L, XL ,XXL
Тип тканини Віскоза

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший

Останнє у блозі

Модні і красиві пальто з вишивкою

Модні і красиві пальто з вишивкою

Кожна жінка хоче бути привабливою, помічати захоплені погляди перехожих і виділятися з натовпу. Заявити про свою унікальність допоможе пальто з вишивк

Що символізують та означають кольори візерунків на вишивці?

Що символізують та означають кольори візерунків на вишивці?

Багато хто вважає, що кольори тканин і ниток для українського вишитого одягу підбирають просто так, для красивої композиції, щоб привернути увагу оточ

Вишиванка – код нації

Вишиванка – код нації

Вишиванка, мовою істориків та етнографів, це елемент національного строю, символ української культури. А що означає вишиванка для пересічних українців