• Сукня з вишивкою Косиця біла
    Сукня з вишивкою Косиця біла Сукня з вишивкою Косиця біла Сукня з вишивкою Косиця біла Сукня з вишивкою Косиця біла

Сукня з вишивкою Косиця біла

  • 2 100 грн.

  • Артикул: 3044
  • Наявність: В наявності

    Якщо ви є прихильницею української вишивки, то оригінальний орнамент, виконаний на сучасній сукні Косиця, обов’язково приверне вашу увагу. Великі вишиті квіти на платті чудово поєднуються з його строгим дизайном і створюють надзвичайно гарний ефект. Це поєднання не тільки стилів і характерів, а й поколінь, адже фасон моделі сучасний, а вишивка запозичена у наших предків часів козацтва XVII-XVIII століття.

    Наші майстрині ретельно попрацювали над втіленням у життя цього досить складного і незвичайного орнаменту. За основу була взята унікальна техніка вишивки одягу козацької старшини, що виконувалась виключно дорогими нитками: золотими, срібними, шовковими і бавовняними. Ми також використали високоякісні нитки, за допомогою яких народився унікальний вишитий малюнок.   

    Рослинний орнамент є домінуючим в українській традиції вишивання. По-перше, він гарно виглядає і особливо пасує до жіночого вбрання, підкреслюючи чарівність і привабливість своєї власниці. По-друге, зображення рослин на одязі здавна розглядалося як єднання з природою і джерело позитивної енергії. Квітучі рослини – то є символ благодаті, здоров’я, сили і жаги до життя. Так само й червоний колір, в якому виконана вишивка на сукні Косиця. Він також символізує пристрасть, багатство і плодовитість. Таким чином, вишивка справляє сильне враження і створює гарний настрій, що передається і володарці сукні, і усім оточуючим. 

    Сукня «Косиця» виконана з високоякісної костюмної тканини – м’якої та приємної на дотик, та разом з тим — міцної та практичної. Світлий тон і ледь помітна клітинка дають привід віднести цю модель до невмирущої класики, що актуальна на всі випадки життя. 

    Проте саме вишивка є тою родзинкою, що робить плаття оригінальним й унікальним. Коли до лаконічного кольорового рішення і строгого фасону з прямими лініями і чітким силуетом додається яскрава квіткова вишивка, його власниця одразу перевтілюється у модну й стильну леді з бездоганним смаком.    
Додаткова інформація
Розмір XS, S, M, L
Тип тканини костюмна

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий            Хороший

Останнє у блозі

Вишиванки в Індії

Вишиванки в Індії

Бажання прикрасити свій одяг, показавши при цьому національну неповторність та вишуканий смак – основні риси, які відрізняють вишиванки Індії від інши

Вишиванка на Балканах

Вишиванка на Балканах

Гарні, яскраві, неповторні вишиті візерунки з давніх давен створюють та використовують у країнах Балканського півострова. Звичайно, кожна країна має с

Вишиванки Півдня Європи

Вишиванки Півдня Європи

Мистецтво вишивання є багатонаціональним, але кожна країна має свій неповторний колорит, який вона передає з покоління у покоління. Гарні вишиті візе