Верхній вишитий одяг

Сучасний верхній одяг не зрівняється з жупаном і кунтушем XV-XVIII століть. Зараз жіночий одяг різноманітний і незрівнянно привабливий. Вишиті пальто і півпальто, куртки з принтами, прикрашені намистинами і камінням жилетки … Все це показує багатство і шик національної української культури. Багато в чому звичайно це заслуга неперевершених майстрів які працюють і з кожним днем вигадують все нові дизайни і крій одягу. Сучасні фабрики оснащені високотехнологічним обладнанням, талановитими кравцями та дизайнерами. Все це в поєднанні з технікою вишивки та візерунками перевіреними століттями, створюють фантастичні, красиві речі.

Унікальність вишитого жіночого верхнього одягу

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент демісезонних жіночих пальто в українському стилі, такий одяг прикрашений унікальною і яскравою вишивкою. Це може бути геометричний орнамент або яскраві маки і троянди. У нас є пальто будь-якої довжини, як довгі – нижче коліна, так і короткі варіанти – трохи нижче талії, з рукавом “три чверті”. Всі пальто виготовлені з кашеміру і вовняної тканини.

Також в нашому інтернет-магазині ви можете купити модну жіночу куртку, вона представлена в асортименті як зимова, так і демісезонна. Куртки виготовляють зі звичної плащової тканини, яку прикрашають принтом у вигляді традиційних геометричних орнаментів, або українською вишивкою. Така куртка утеплена синтепоном і легка в догляді.

Вишите пальто

Можна придбати жіночну жилетку, яка прикрашена принтом у вигляді українських квітів: трояндами, мальвами або барвінком, який ніби розцвів прямо на ваших плечах. Жилет роблять з сучасної плащової тканини, утеплюють синтепоном і пришивають капюшон.

Вишитий костюм

На нашому сайті можна побачити дивовижне переплетіння стародавніх традицій з сучасними технологіями виробництва.

Наші вироби не тільки мають привабливий вигляд, але і високу якість! Що б ви не обрали – пальто, куртку або жилетку, – будьте впевнені: висока якість і вишуканий вигляд 100% подарує Вам гарний настрій на багато сезонів.

Де купити вишиті пальто, куртку або жилетку?

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити демісезонне вишите пальто в українському стилі, куртку з принтом у вигляді вишивки або, наприклад, жилетку з українськими квітами. Ми з радістю доставимо ваші покупки по всіх містах України.